FIMAP Z FFM POLSKA WALCZĄ Z KORONAWIRUSEM

Czystość i porządek to podstawa w walce z nowym wirusem, który hamuje rozwój światowych gospodarek. Musimy dbać o higienę osobistą, zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Jak chronić obiekty, takie jak supermarkety, magazyny, centra logistyczne, dworce czy szpitale, gdzie dziennie pojawiają się setki osób? Firma Fimap, której oficjalnym importerem na rynek polski jest spółka FFM Polska zna rozwiązanie i wprowadza na rynek nowe urządzenia do dezynfekcji podłóg i sanifikacji posadzek na dużych obszarach.

Czytaj więcej

Zmiany w funkcjonowaniu wspólnot mieszkaniowych

Zmiany w funkcjonowaniu wspólnot mieszkaniowych zaczną obowiązywać od stycznia 2020 roku. Chodzi mianowicie o zasady związane z określaniem sposobu zarządzania taką wspólnotą. Wpływ na to ma między innymi liczba lokali wchodzących w skład danej wspólnoty.

Czytaj więcej

Zakup, leasing czy wynajem samochodu co jest najbardziej opłacalne dla firm?

Wiele firm w ramach działalności gospodarczej potrzebuje zaopatrzyć się we flotę pojazdów. Istnieje kilka sposobów na sfinansowanie samochodów dla naszego przedsiębiorstwa. Tradycyjny zakup auta jest z wielu powodów mało atrakcyjnym rozwiązaniem. W zależności od ilości potrzebnych pojazdów może wymagać od nas sporych nakładów finansowych. W ten sposób niepotrzebnie zamrażamy części dostępnego nam kapitału. Dlatego też coraz więcej przedsiębiorców wybiera jedną z dwóch opcji – wynajem albo leasing. To, która z nich będzie dla nas lepsza, zależy przede wszystkim od tego, czy planujemy w przyszłości wykupić używane auta.

Czytaj więcej

Właściwa pielęgnacja schodów i posadzek z lastryka wszystko, co musisz wiedzieć

Odpowiednia pielęgnacja i konserwacja to jedna z najważniejszych kwestii jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju podłogi i posadzki. Dotyczy to nie tylko tych wykonanych z naturalnych materiałów, takich jak marmur czy drewno, ale również tych sztucznych. Do tej drugiej grupy zaliczamy między innymi lastryko, czyli sztuczny kamień. Sporej części z nas kojarzy się on z płytami nagrobkowymi, jednak niesłusznie, gdyż znajduje on swoje zastosowanie również jako materiał do wykończenia podłóg. Jak zatem pielęgnować posadzki wykonane z lastryka, aby służyły nam jak najdłużej?

Czytaj więcej

Strona 1 z 3