NASZĄ MISJĄ JEST WSPIERANIE ORGANIZACJI W OKRESIE ZMIANY

Clickmeeting to jedna z platform webinarowych służąca do organizacji wideokonferencji, organizowania spotkań online, kursów, szkoleń itp. Ostatnio opublikowali raport dotyczący wpływu Covid-19 na rynek takich platform. Co z niego wynikło? Przekonajmy się sami.

Czytaj więcej

NIERUCHOMOŚCI W DOBIE COVID-19

O tym, jak pandemia koronawirusa wpłynęła na branżę nieruchomości i czy prognozowana druga fala może jej poważnie zaszkodzić rozmawiamy z członkami Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych (PINK).

Czytaj więcej

ODPOWIEDZIALNOŚĆ TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY

Iwona i Andrzej Borowicz prywatnie od ponad 25 lat, w branży nieruchomości Andrzej od lat 20, Iwona od 14. Licencjonowani Zarządcy i Pośrednicy, zajmują się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami w Lublinie i w kilku innych miastach w kraju, doradztwem inwestycyjnym oraz pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.  Swój profesjonalizm osiągnęli dzięki długoletniemu doświadczeniu, studiom, licencjom oraz nieustannym szkoleniu. Pasją Andrzeja jest wspinaczka górska, Iwona uwielbia czytać kryminały i świetnie czuje się na koncertach The Rolling Stones. Jak od kulis wygląda praca na rynku nieruchomości? Czym różni się administrowanie od zarządu? Za co odpowiada zarządca? O tym opowiedzą w rozmowie z nami.

Czytaj więcej

Powództwo o pozbawienie prawa do lokalu

Na nasze pytania związane z aspektami prawnymi dotyczącymi powództwa o pozbawienia prawa do lokalu odpowiada radca prawny Jarosław Nogalski. Nasz ekspert czynnie działa na rynku prawniczym  od 2007 roku. Prowadzi obsługe jednostek samorządu terytorialnego oraz spółek prawa handlowego, spółdzielni i innych przedsiębiorców. Świadczy usługi w zakresie prawa gospodarczego, prawa rzeczowego, prawa pracy i zatrudnienia, a także prawa korporacyjnego i rozwodowego.

Czytaj więcej